Wintem Dış Cephe Temizlik Hizmetleri
Wintem Dış Cephe Temizlik Hizmetleri
Wintem Dış Cephe Temizlik Hizmetleri
Wintem Dış Cephe Temizlik Hizmetleri
Wintem Dış Cephe Temizlik Hizmetleri
Wintem Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

Firma Bilgileri

Faaliyet Konusu : WinTem Dış Cephe Temizlik Hizmetleri , dış cephe ve güneş panel temizliklerinde maliyetleri düşürmek, su sarfiyatını azaltmak, zaman, iş gücü, enerji tasarruflarını sağlamak, işçi sağlığı ve güvenliğini arttırmak gibi faydalar sağlamak amacıyla kurulmuştur. WinTem, otomasyonlu makineleri, özel ekipmanları ile 22 metreye kadar vinç kullanmadan, iskele ve merdiven kurmadan dış cephe temizliği ve güneş panel temizliği hizmeti vermektedir. Dış cephe ve Güneş panel temizliği hizmetleri dışında Sprat ve Irata sertifikalı profesyonel dağcı kadrosu ile Endüstriyel Dağcılık ( iple erişim ) hizmeti de vermektedir.
Firma Hakkında : Amacımız; Cihazımızın teknolojik altyapısı ile tamamı şirketimizin know-how tecrübe ve bilgisiyle, başta bölgemiz ekonomisi olmak üzere , tüm dış cephe cam temizliği ve güneş panel temizliği arayan firmalara ; zaman , iş gücü ,enerji ve maliyet avantajı sağlamaktır. Su hayattır , su yaşamdır ve su sevgidir bilinci ile yaşadığımız dünyamıza , ülkemize ve bölgemize suyumuzun ergonomik kullanımı ile tasarruf sağlayarak gelecek nesillerimize güzel bir çevre bırakmak olacaktır
Vizyon: Mükemmeliyet odaklı, yenilikleri takip ederek kalıcı memnuniyet yaratmak ve yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da hizmet vermek. Misyon: Tecrübeli kadrosu ile yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip eden, personellerine değer veren bölgenin ve ülkemizin kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yaparak ilerlemek.
Instagram-Linkedin-Facebook : wintemtr

İletişim Bilgileri

Merkez

Adres : ŞEYHSİNAN MAHALLESİ MERGUP ŞİNİK SK. EMEK SİT. NO: 19 A ÇORLU/TEKİRDAĞ
Telefon : 0282 999 10 43
E-Posta : [email protected]
İnternet Sitesi : www.wintem.com.tr
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON +90 282 651 10 96
FAKS +90 282 651 35 10